Rekrutacja

10 powodów dla których warto u nas pracować

  1. Stawiamy na nowoczesność i technologie, które ułatwiają codzienną pracę.
  2. Łączymy pokolenia. Każdy, zarówno „junior” jak i „senior” jest u nas mile widziany.
  3. Jesteśmy liderem w branży, od 55 lat wyznaczamy kierunki i standardy na rynku.
  4. Jesteśmy stabilnym miejscem pracy, większość naszych pracowników jest z nami od ponad dekady!
  5. Realizujemy ambitne projekty, które zapewniają rozwój nie tylko całego zakładu, ale przede wszystkim jego pracowników.
  6. Stawiamy na awanse wewnętrzne i szkolenia pracowników.
  7. Oferujemy system premii, wypłaty z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, paczki świąteczne i inne.
  8. Wspieramy naszych pracowników w realizowaniu ich pasji sportowych.
  9. Jesteśmy także zaangażowani lokalnie, od lat działamy charytatywnie i pomagamy wielu organizacjom.
  10. Dbamy o wzajemny szacunek, przyjazną atmosferą i bezpieczne środowisko pracy.

Rekrutacja krok po kroku:

1.

Koniecznie sprawdź aktualne oferty pracy w zakładce oferty pracy.

2. Jeżeli któreś z zaproponowanych stanowisk Ci odpowiada, wyślij wymagane w ofercie dokumenty aplikacyjne. Koniecznie zawrzyj w nich klauzulę o ochronie danych osobowych.
3. Jeśli zdecydujemy, że idealnie spełniasz nasze potrzeby, skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania. Natomiast jeżeli nie mamy dla Ciebie aktualnie żadnej propozycji - za Twoją zgodą na przetwarzanie danych osobowych zachowujemy dokumenty aplikacyjne w naszej bazie kandydatów do pracy.
4. Podczas spotkania rozmawiamy o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach, a także o pracy na proponowanym stanowisku i zadaniach z nią związanych.
5. W przypadku kandydatów ubiegających się o pracę na stanowiskach kierowniczych związanych z produkcją, zapraszamy osoby, które najkorzystniej wypadały na pierwszym spotkaniu, do wizyty na hali produkcyjnej i zapoznania się ze specyfiką zakładu. Po takiej wizycie, składamy propozycję i w przypadku zgody kandydata zamykamy proces.
6. W przypadku kandydatów na stanowiska administracyjne i menadżerskie, po spotkaniu składamy propozycję i mamy nadzieję na owocną współpracę w oparciu o popdisaną umowę o pracę.
7. Podpisanie umowy o pracę jest dla obu stron początkiem wielkiej przygody związanej z rozwojem firmy i jej pracowników.

Opinie pracowników:

Jest miła atmosfera i zgrani ludzie, na których mogę polegać. Udało mi się nabyć umiejętności, które wykorzystuję do efektywniejszej pracy.

Ewa

staż 14 lat, dział inspekcji skrzydeł

Zadania, którymi zajmuję się na co dzień, przynoszą mi dużo satysfakcji. Jestem przykładem osoby, której ambicje i zaangażowanie w pracy zostały docenione. Drobimex umożliwił mi naukę języków obcych, które są niezbędne w mojej pracy.

Alicja

staż 11 lat, dział eksportu

Praca w Drobimexie sprawia mi przyjemność, daje satysfakcję oraz umożliwia kontakt z ludźmi – co lubię. Poznałem tutaj wielu przyjaciół. Jestem dumny z tego, że mogę pracować w firmie znanej nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Janusz

staż 26 lat, dział handlowy

Moja praca związana jest z moim wykształceniem. Zawsze chciałem pracować w dużym zakładzie przetwórczym jako osoba odpowiedzialna za produkcję. Dumny jestem z osiągnięcia pełnej wydajności wydziału, za którego rozruch jestem odpowiedzialny. Drobimex ma ugruntowaną pozycję na rynku z rozpoznawalną marką w branży. Współpraca z fachowcami, duży zakres odpowiedzialności oraz wiele nowych projektów, pozwala mi na rozwój zawodowy i buduje świadomość współuczestnictwa

Grzegorz

staż 14 lat, dział plastrowania

Drobimex ciągle się rozwija, co przekłada się na to, że moja praca jest łatwiejsza. Udało mi się rozwinąć oraz poszerzyć swoją wiedzę.

Katarzyna

staż 34 lata, dział dzielenia

Dla mnie ważna jest stabilność oraz otrzymywanie wypłaty na czas. Cieszę się, że mam okazję współtworzyć zgrany zespół.

Radosław

staż 34 lata, dział dzielenia

Pasuje mi to, że mogę pracować na dwie zmiany. Robię to na czym się znam i co lubię.

Włodzimierz

staż 30 lat, dział mrożenia

W Drobimexie udało mi się poznać ludzi, z którymi tworzę zgrany zespół, dzięki temu praca jest przyjemna.

Grażyna

staż 25 lat, dział dzielenia

Dla mnie liczy się to, że firma jest stabilna – moja praca jest pewna.

 

Janina

staż 6 lat, dział pakowania

Lubię swoją pracę, gdyż nie jest monotonna, umożliwia mi kontakt z ciekawymi ludźmi. Drobimex ma ugruntowaną pozycję na rynku, a to jest dla mnie ważne.

Magdalena

staż 10 lat, dział surowcowy

Moja praca jest bardzo ciekawa, uczestniczę w wielu nowych projektach, które pozwalają mi się rozwijać. Mam okazję poznawać wielu ludzi, z którymi utrzymuję dobre relacje.

Grzegorz

staż 15 lat, dział IT

Każdy dzień pracy w Drobimexie stawia przede mną nowe wyzwania oraz pozwala mi się rozwijać. Drobimex dba o zaangażowanych i ambitnych pracowników. Cieszę się, że pracuję w firmie, która dba o to, aby produkt był najwyższej jakości. Moja rodzina chętnie spożywa nasze wyroby.

Ewa

staż 4 lata, dział administracyjny

Skontaktuj się

DROBIMEX Sp. z o.o

ul. Kniewska 6
70-846 Szczecin

ZADZWOŃ

tel. 91 464 72 00
fax: 91 460 01 69

DZIAŁ SPRZEDAŻY

czynne: pn-pt  7-15
bst@drobimex.pl